Polski
Gamereactor
zapowiedzi
Planet Coaster 2

Planet Coaster 2 zapowiedziane: Oto pięć powodów, dla których warto ekscytować się sequelem Frontier

Seria symulacji została wzbogacona o dedykowaną kontynuację, która połączy ekscytujące rollercoastery ze śliskimi korytami ciała.

HQ

Weterani symulacji w Frontier Developments mają dziś pełne ręce roboty. Nie tylko dostaniemy coroczne F1 Manager tytułów, regularne Warhammer 40,000 projekty, kolejną Jurassic World Evolution grę w przyszłości i częste aktualizacje konsolowej edycji Planet Zoo, ale także mamy otrzymać całą kontynuację jednej z ostatnich ulubionych przez fanów gier dewelopera: Planet Coaster.

Tak, Planet Coaster 2 jest w drodze i zadebiutuje na PC, PS5 i Xbox Series X/S tej jesieni. Nie wiemy jeszcze dokładnie kiedy, a ja jeszcze nie opowiedziałem wam o tym, jak gra wygląda w praktyce, ale byłem wtajemniczony w trochę rozgrywki bez użycia rąk, a oto pięć rzeczy, które przykuły moją uwagę podczas tej zapowiedzi.

HQ

Zupełnie nowy (wodny) świat

Największą nowością w Planet Coaster 2 jest włączenie parków wodnych. Teraz możesz budować całe obszary przeznaczone na przejażdżki zjeżdżalniami, zjeżdżalnie wodne, baseny i wszystko, co zwykle widzisz w lokalnym parku wodnym. Budowa parku wodnego nie różni się zbytnio od zwykłego parku, ponieważ używasz tego samego systemu do umieszczania części do jazdy i projektowania lokalnej scenerii i infrastruktury, z wyjątkiem tego, że teraz musisz również pamiętać o kilku dodatkowych wyzwaniach, aby upewnić się, że elementy wodne działają bez problemów. Obejmuje to budowanie zbiorników na wodę i generatorów, aby utrzymać elementy wodne w czystości i czystości, a także oferowanie przebieralni, dzięki czemu odwiedzający mogą łatwo wymieniać się strojami kąpielowymi ze zwykłymi ubraniami do parku. Musisz także upewnić się, że sklepy i budynki hotelarskie i konsumenckie oferują przepustki do parku wodnego, w przeciwnym razie Twoi goście nie będą mogli wejść do tej nowej i ekscytującej części szerszego parku.

To jest reklama:
Planet Coaster 2Planet Coaster 2

Większa precyzja i osobowość

Planet Coaster 2 w rzeczywistości nie różni się zbytnio od Planet Coaster. Wprowadzono tu jednak wiele nowych systemów, które pozwalają graczowi nadać własny obrót i dotknąć istniejących części i budynków. Teraz możesz dosłownie umieszczać elementy scenerii w swoich przejażdżkach i na nich. Możesz umieścić gigantyczną łódź podwodną w środku swojej wodnej filiżanki do herbaty i sprawić, by obracała się w kierunku przeciwnym do samych filiżanek. Możesz dodać dodatkowe wzory, kolory i stylizacje do każdej przejażdżki, kolejki górskiej i budynku, aby jeszcze bardziej pasowała do tej części Twojego parku. Możesz ręcznie dostosować wózki na swojej kolejce, aby jeszcze bardziej pasowały do motywu, a następnie użyć wbudowanych systemów, które zapewniają absolutną precyzję, aby zastosować nowy projekt do każdego wagonika na tej podstawce. Zasadniczo, jeśli uważaliście, że Planet Coaster brakuje trochę kreatywnej głębi, ta kontynuacja na pewno Cię nie zawiedzie.

Planet Coaster 2Planet Coaster 2
To jest reklama:

Dodatkowe tematy do zbadania

W Planet Coaster było już kilka motywów do wyboru, ale Frontier dodaje do tej listy w sequelu. Podczas sesji hands-off zostaliśmy wprowadzeni w podwodny motyw Aquarium i motyw Resort, który jest opisany jako mający "klimat Zachodniego Wybrzeża". Każdy z motywów wprowadza szereg nowych kosmetyków, które możesz użyć pakietu do dostosowywania, o którym wspomniałem powyżej, aby dostosować i dopasować je do innych przejażdżek i podstawek z innych motywów.

Aha, i tak... Pojawią się nowe kolejki górskie i kolejki do zbudowania, a także powróci wiele ulubionych przez fanów.

Planet Coaster 2Planet Coaster 2

Goście 2.0

Goście i odwiedzający w oryginalnym Planet Coaster często czuli się nieco obco w sposobie, w jaki się zachowują i poruszają po świecie, co bez wątpienia jest głównym czynnikiem decydującym o decyzji Frontier o przebudowie systemu gości w Planet Coaster 2. Możesz spodziewać się szerszego grona gości, którzy czują się i zachowują bardziej realistycznie i wchodzą w interakcję z Twoim parkiem na nowe sposoby, w tym poprzez zanurzenie się i przetestowanie nowej i onieśmielającej zjeżdżalni wodnej dla ciała, którą wymyśliłeś jak szalony naukowiec.

Planet Coaster 2Planet Coaster 2

Tylko obecna generacja

Planet Coaster 2 zadebiutuje na PC i konsolach w dniu premiery, ale użytkownicy PS4 i Xbox One nie będą mogli dołączyć do imprezy. Ten sequel jest dostępny wyłącznie na obecną generację, a powód tego można zobaczyć w rozgrywce. Parki, ludzie, przejażdżki, kolejki górskie i otoczenie tym razem mają o wiele więcej kolorów i szczegółów, że kiedy jeździsz na wysokości oczu, jakby byłeś gościem, możesz zakochać się w swoich dziełach tak, jakbyś wędrował po Disneyland Tomorrowland lub Alton Towers ' Dark Forest.

Frontier zdziałał cuda, sprawiając, że ta gra wydaje się bardziej autentyczna w parku rozrywki i to widać. Nie mogę się doczekać, kiedy w końcu przejdę do praktyki, aby zobaczyć, jak wszystkie te nowe elementy sprawdzają się w praktyce.

Planet Coaster 2Planet Coaster 2

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości