Polski
Gamereactor
zapowiedzi
Synced

Synced - Nanomaszyny, synu!

Nawet na przesyconym rynku różnorodność i unikalna oprawa Synced pomagają mu się wyróżnić.

HQ

Gatunek strzelanek może być niezwykle trudny do przebicia. Z uznanymi tytułami, takimi jak Fortnite, Apex Legends, CS: GO i gigantem, jakim jest Call of Duty, który już dominuje w tej dziedzinie, wydaje się, że trudno jest wyróżnić nową strzelankę. Nie oznacza to jednak, że programiści nie będą próbować, a najnowsza próba włamania się z nowym adresem IP to Synced.

Pochodząca z NExT Studios i Level Infinite, Synced to trzecioosobowa, kooperacyjna strzelanka osadzona w nie tak odległej przyszłości, w której ludzkość została prawie zniszczona przez nanotechnologię. Ci, którzy przeżyli - znani jako Biegacze - udają się do Meridianu, gdzie mogą walczyć z nano za pomocą standardowej broni i własnego Nano. Możesz przekształcić prawie każdego dużego wroga w przyjaznego Nano, a następnie przybierze on jedną z czterech form: Crusher, Seer, Guardian i Suppressor, z których każdy ma swoje unikalne umiejętności, ale wszystkie służą jako przydatni towarzysze pola bitwy. To pewność, że nawet w grze solo będziesz miał trochę wsparcia.

Synced

Kiedy nie pozwalasz swojemu Nano wędrować swobodnie, przyczepią się one do twojego ramienia, dając ci mechanikę podwójnego skoku, która pozwala szybko wchodzić i wychodzić z walk, a także dodatkowe umiejętności, jeśli zdecydujesz się je przyjąć. Crusher, na przykład, pozwala ulepszać ataki w zwarciu, a nawet wysyłać pocisk z latającą pięścią na wrogów, aby uzyskać duże obrażenia. Jeśli jednak wybierasz te ulepszenia do swojego Nano, możesz przegapić specjalne ulepszenia broni lub inne umiejętności. W trakcie każdej misji będziesz mieć wiele okazji do wydania zasobów na ulepszenia, ale nie wszystkie z nich można zabrać ze sobą przez każdy obszar.

To jest reklama:

W Synced duży nacisk kładziony jest na wybór gracza. Od wybranego Runnera po drzewko umiejętności każdej broni, w tej grze jest głębia, która wydaje się nieco zaskakująca, gdy pamiętasz, że jest darmowa. Jednak coś, co komplementuje złożoność broni i buildów, to fakt, że twój Nano jest raczej uproszczony. Mają oczywistą rolę w walce, więc gdy majstrujesz przy własnej konstrukcji, nie musisz się martwić o to, co robią.

Wszystko powyższe brzmi dobrze na papierze, ale pozostaje wielkie pytanie, czy Synced jest zabawny, czy nie. Cóż, od kilku godzin, w które mogliśmy się nim bawić, gra pozostała zabawna. Jest to bardzo przyjemne dla oka, co pomaga, a strzelanie do hord słabeuszy zostaje rozbite, rzucając wyzwanie większemu wrogowi na tyle często, że żaden z tych podstawowych aspektów rozgrywki nie wydaje się zbyt monotonny. Nie udało nam się wypróbować trybu PvP w grze, ale skupiamy się tutaj na kooperacji, co jest świetną zabawą. Gra solo jest wystarczająco dobra i może okazać się godnym wyzwaniem, zwłaszcza gdy zmierzysz się z niektórymi bossami gry, ale gdy połączysz siły z jednym lub dwoma innymi graczami, pętla rozgrywki staje się o wiele bardziej satysfakcjonująca.

Synced

Istnieją pewne obawy, że zawartość może być nieco sucha, ponieważ jest tylko pewna liczba unikalnych poziomów do ukończenia, ale NExT Studios i Level Infinite trzymają się mocno, że mają już gotową zawartość na następne kilka sezonów Synced. Istnieją ambitne plany na przyszłość tej strzelanki, ale warto również zauważyć, że prawdopodobnie będą musiały pojawić się pewne poprawki błędów, zanim Synced będzie mógł się poprawnie uruchomić, ponieważ napotkaliśmy pewne wizualne usterki w naszym krótkim czasie z grą.

To jest reklama:

Synced wydaje się być zabawną i solidną strzelanką z kilkoma świetnymi pomysłami w rdzeniu. Ale minie więcej czasu, zanim będzie można podjąć decyzję, czy te początkowo ekscytujące koncepcje staną się kwaśne po pierwszych kilku godzinach. Jest mało prawdopodobne, że Synced zdetronizuje Call of Duty lub coś w tym rodzaju, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby nadal była grą, na którą powinieneś mieć oko, jeśli szukasz szybkiej, dość skomplikowanej gry kooperacyjnej z perspektywy trzeciej osoby, w której dostajesz własnego najlepszego przyjaciela robota.

Synced

Powiązane teksty

0
SyncedScore

Synced

RECENZJA. Przez Alex Hopley

Jest wiele rzeczy, które można polubić w NExT Studios i nowej strzelance Level Infinite, ale czasami może się wydawać, że jest taka sama liczba wad.Wczytywanie następnej zawartości