Polski
Gamereactor
Videos
Forgive Me Father 2
HQ

Oto wszystko o Forgive Me Father 2 przed właściwą rozgrywką

Widzieliśmy obiecujący sequel boomer shooter w akcji za zamkniętymi drzwiami na stoisku Fulqrum Publishing, ale ponieważ nie można go jeszcze pokazać, oto wszystko, co musisz wiedzieć o CEO Byte Barrel, Erneście Krystianie.

Audio transcriptions

"Jesteśmy na targach Gamescom 2023 na stoisku wydawniczym Fulcrum i wiesz, że jestem ogromnym fan komiksów w ogóle, a także XIII, komiksu pierwszoosobowego jak wszyscy strzelcy i Mad World i w pewnym sensie wiesz, Forgive Me Father I didn't zagrać w pierwszą grę, ale wygląda na coś, w co powinienem zagrać wcześniej i Zrobiłem to i teraz masz drugą grę, która jest lepsza i lepsza, więc dziękuję Bardzo dziękuję za dołączenie do nas. Jaka jest główna różnica między od pierwszej gry? Cóż, główna różnica w stosunku do pierwszej gry to jest w części mechanicznej, ponieważ teraz gracze będą czuć się bardziej że karzą tylko za swoje błędy, a nie dlatego, że tak się po prostu stało a także tak, a także część graficzna jest znacznie bardziej ulepszona niż w porównanie do pierwszej gry, ponieważ będzie więcej elementów 3D, a także wrogowie będą czuli się jak w 3d, są stworzeni w 3d. Jak to zrobić?
Pracujesz z grafiką, aby w pewien sposób oddać to komiksowe uczucie."

"w pewnym sensie łączysz elementy 3d z elementami 2d, a także masz teraz Wiesz, teraz mamy bardziej złożony system oświetlenia, abyśmy mogli korzystać z latarka na przykład, więc jak podszedłeś do całej grafiki, którą stworzyłeś?
wiedzieć o grze? Cóż, najważniejsze jest to, że wszystkie elementy w grze są ręcznie malowane i mamy pełną kontrolę nad tym, jak będzie wyglądać."

"a następnie używamy również specjalnego shadera, aby uczynić go bardziej i wygląda bardziej dystyngowanie i wygląda bardziej jak komiks tak, że dwie rzeczy są połączone i tak i przynosi, że takie dobra grafika widoku, a także bardziej złożone elementy 3d, które są teraz w w sequelu poprawi poczucie, że jesteś w środowisku 3D jako gracz. Jak latarka zmienia rozgrywkę? Och, przed latarką lampa trzyma cię, kiedy próbujesz jej użyć, że nie może strzelać, a w tej chwili ładujesz latarkę i jesteś wolny."

"po naładowaniu możesz swobodnie korzystać z światła, które daje ci taką możliwość widzieć w ciemności i używać swojej potężnej broni, aby zabić ich wszystkich.
przeciwnicy. I podoba mi się, że nazywacie to boomer shooterem, więc co można powiedzieć, że fani pierwszej gry, a także ktoś taki jak ja, kto nie grał pierwsza gra o mechanice boomer shootera, którą szanuję tutaj i że trzymasz tutaj? Cóż, różni się między pierwszą częścią a drugą."

"sequel, ale w sequelu i większość elementów, które są z boomer strzelanka jest jak elementy odbioru na mapie, którymi musisz zarządzać zasoby poprawnie, aby nie być poza kulami lub jeszcze nie masz wystarczająco dużo zdrowie, ponieważ nigdy nie wiadomo, gdzie będą następne pickupy i kiedy będzie można uzupełnij pancerz i zdrowie. A co możesz nam powiedzieć o broniach i zdolności i szaleństwa, które gracze będą mogli wykorzystać w sequelu? Cóż będzie wiele różnych broni i tak jak to było w pierwszej grze nie będzie tak regularnie, jak wiesz od starszych strzelców będzie będą miały pewne specjalne i specjalne różnice graficzne, które są następujące z uniwersum Lovecrafta i możesz to poczuć, grając w to. A także system szaleństwa zostanie naprawdę trochę przerobiony niż w pierwszej grze i będzie bardziej połączony z postacią a postać będzie używać jej jako potężnej umiejętności ostatecznej, ale może wybrać jakie umiejętności chce wykorzystać jako superumiejętność w swojej rozgrywce. A teraz że wspomniałeś o Lovecrafcie i Lovecraftiańskich rzeczach w opowiadaniu samo to, co można o nim powiedzieć, to oczywiście to, że nadal składa hołd oddając hołd Lovecraftowi, więc co możemy rozpowszechnić w kategoriach elementów i odniesienia do tego swoistego całego świata? Cóż, najbardziej zauważalnym elementem Pierwsza gra i sequel to hobo guy, jak nazywał się w pierwszej... Happy hobo! Yeah happy hobo! W sequelu oczywiście będzie i będziemy mogli sobie ulżyć."

"gracze, że jest on inspirowany tak zwanym Zadokiem w Lovecraftiańskim powieści. Coś jeszcze, jeśli chodzi o elementy Lovecraftiańskie? Cóż, będzie mnóstwo różne elementy Lovecraftowskie, ale my tylko inspirujemy się tymi powieściami, nie jak wprowadzenie ich do gry, aby historia była taka jak w pierwszej grze."

"tworzymy od zera, ale w dużej mierze inspirujemy się Lovecraftianem.
a teraz kontynuujemy historię księdza, abyśmy mogli odciążyć trochę więcej fakty z jego życia i walki, z czym się zmaga i dlaczego. I Jaki jest status projektu i na jakich platformach możemy się go spodziewać?
wydanie i kiedy? Ok, więc w tej chwili projekt jest w fazie zaawansowanego rozwoju."

"przygotowujemy się do wczesnego dostępu, który powinien nastąpić w tym roku, a także możemy Spodziewam się, że na początku na platformie PC, tak jak to było w pierwszym gra. A potem może na konsolach? Cóż, zobaczymy, co przyniesie nam przyszłość.
Czy myślisz, że będzie trudniej dostosować ją na przykład do Nintendo Switch, biorąc pod uwagę dodatkowa grafika, wiesz, dodatki, które wprowadziłeś do do gra? Tak, to może być trochę trudniejsze, ale jestem pewien, że sobie z tym poradzimy."

"Czekam z niecierpliwością sam miałem ochotę w to zagrać ale nic z tego grywalna, więc dziękuję bardzo za poświęcony czas. Tak, bardzo dziękuję miło było cię poznać."

Gamescom

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej