Polski
Gamereactor
Videos
Life by You
HQ

Life by You (Gamescom 2023) - Żyj swoim życiem po swojemu

Podczas Gamescom 2023 roku mieliśmy szczęście odkryć i dowiedzieć się więcej o tym tytule symulacyjnym, który obiecuje dać nam wszystkie klucze do stworzenia naszego świata, naszych postaci i naszej historii na nasz własny sposób. Chcesz wiedzieć więcej? Obejrzyj ten film i odkryj nasze własne wrażenia!

Audio transcriptions

"Witam wszystkich i zapraszam do obejrzenia zupełnie nowego filmu Gamereactor Gamescom Impressions, w którym a dzisiaj porozmawiamy o grze, a konkretnie o grze symulacyjnej na żywo, w porządku?
I myślę, że nie rozmawialiśmy o żadnej grze symulacyjnej na żywo w tym Gamescom 2023 Impressions wideo, więc jestem naprawdę szczęśliwy, że mogę to zrobić teraz."

"Zdecydowanie mówię o Live by You, okej, grze stworzonej i wydanej przez Paradox, która ukaże się 5 marca 2024 roku na PC w ramach wczesnego dostępu, w porządku?
Może o tym słyszałeś, może nie, ale obiecuję ci, że jeśli lubisz na żywo gry symulacyjne, nie pożałujesz, że o tym usłyszałeś, ok?
Twórcy chcą, aby ta gra była jedną z najbardziej modowalnych i otwartych symulacji na żywo gry, ok?
Naprawdę chcą się skupić na całej personalizacji, naprawdę chcą się skupić na wszystkich postaciach, naprawdę chcą skupić się na, cóż, w zasadzie, wszystkich tych kreacjach, wszystkich tych historiach, które możemy budować dzięki naszej wyobraźni i kreatywności."

"I myślę, że to jest najważniejsza rzecz w tych symulacjach na żywo, ok?
Oczywiście, to tylko szukanie podobieństw do prawdziwego życia i po prostu, cóż, może bycie w stanie odtworzyć własne życie lub odtworzyć prawdziwą historię, ale także po prostu skupiając się na różnych postaci lub historii, którą chcesz stworzyć."

"Istnieje kilka innych gier symulacyjnych na żywo, które mają pewne, no cóż, ograniczenia lub niektóre ograniczenia i, cóż, Paradox tak naprawdę chciał, aby ta gra była zupełnie odwrotna, aby dać ci jak najwięcej możliwości i jak najwięcej opcji dostosowywania, w porządku?
Zasadniczo powiedziałbym, że główne słowo, które może zdefiniować tę grę symulacyjną na żywo to tylko dostosowanie, ok?
Bo na przykład, żebyś wiedział, będziesz mógł, cóż, dostosować swoją postać osobowość, no cóż, osobowość każdej postaci, ponieważ można tworzyć własne postacie, ale też nie ma potrzeby skupiać się tylko na jednej postaci."

"Możesz skupić się na jednej postaci, by stworzyć historię, et cetera, ale możesz przeskakiwać z jednej postaci do drugiej.
Postać do innej postaci i po prostu żyć życiem wszystkich, nie wiem, czy to rozumiesz.
Możesz więc stworzyć coś w rodzaju miasta lub społeczeństwa z różnymi postaciami, z różnymi osobowości i z różnymi środowiskami i historiami i po prostu kontrolować je wszystkie w w tym samym czasie, jeśli chcesz, dobrze?
Ale porozmawiajmy najpierw o tym, cóż, myślę, że to było bardzo ważne, co właśnie powiedziałeś, Przepraszam za przeskakiwanie od jednej informacji do drugiej i od jednej funkcji do drugiej, ale Myślę, że to naprawdę ważne, ale jak już powiedziałem, możesz dostosować osobowość każda postać, możesz wybrać, co ta postać lubi, a czego nie, oczywiście będą mieli własne ambicje, własne kariery, te kariery, będą mieli różne poziomy promowania, tak jak widzieliśmy w innych grach symulujących życie, ok?
Będziemy mieć różne opcje czatowania w zależności od poziomu relacji między tymi osobami."

"postacie mają, na przykład, i nie wiem, myślę, że wszystko wydaje się takie prawdziwe Jak już powiedziałem, ponieważ wszystko zależy od tła i wszystko zależy od Twoje wybory, jak chcesz stworzyć tę postać, tę relację i to wszystko, w porządku?
Znajdziemy też wiele innych funkcji, które sprawią, że poczujemy się jak w prawdziwym życiu, dobrze?
Chociaż, jak już powiedziałem, możesz stworzyć wszystko i możesz po prostu stworzyć dużo różne postacie, jak chcesz, ale nie możemy zapominać, że jest to symulacja życia i właśnie z tego powodu znajdziemy różne funkcje, takie jak, nie wiem, po prostu zostawiając wszystkie swoje brudne ubrania na ziemi i będziesz musiał powiedzieć do swojej postaci, musisz to podnieść i wyczyścić, ok?
I po prostu wyczyść swoje ubrania i to wszystko i to było takie prawdziwe, ok?
Ponieważ zdarza się, że w grach symulujących życie zapominają o tym, ponieważ chcą się skupić na innej zawartości, innych DLC i innych sytuacjach imprezowych lub innych przygodach sytuacje, ale czasami zapominamy o zwykłych rzeczach i myślę, że to jest super Ważne, jeśli chcesz stworzyć grę symulującą życie."

"I nie tylko to, ok?
Nie tylko to, ponieważ będziesz w stanie dostosować swój dom i środowisko prawie tak samo, jak chcesz, ok?
To może wydawać się oczywiste, ok?
Ale nie chcę porównywać tej symulacji życia z żadną inną, ok?
Ale jeśli grałeś w różne gry symulujące życie, wiesz, że są takie momenty."

"że, jak wspomniałem na początku, wprowadzili pewne ograniczenia.
Na przykład, kiedy tworzymy własny dom i ustawiamy meble oraz wybieramy kolory i faktycznie chcemy stworzyć dom naszych marzeń lub po prostu prawdziwy dom lub cokolwiek, ale czasami nie można tylko dlatego, że masz te ograniczenia kolorów, niektóre rozmieszczenie ograniczenia, et cetera, i tym razem tak się nie stanie, ponieważ możesz prawie nałóż wszystko na wszystko, dobrze?
Możesz po prostu umieścić wiele obiektów nad różnymi obiektami, możesz umieścić je wszystkie razem bez prawie żadnych ograniczeń, możesz zmienić kolor prawie każdego elementu, ok?
Nie tylko kolor przedmiotu, co już widzieliśmy."

"Będziesz mógł zmienić kolor różnych części tego elementu.
Więc możesz stworzyć, nie wiem, plusz swoich marzeń, nie wiem, z kolorami w wybranym kształcie i dokładnie w wybranym miejscu.
I nie tylko to, była jedna rzecz, która naprawdę zrobiła na mnie wrażenie, którą mi pokazali."

"Na przykład, jeśli masz, nie wiem, grupę kwiatów i chcesz aby dostosować tę grupę kwiatów, można dostosować kolor jednego z nich.
kwiaty.
Nie ma potrzeby zmieniać każdego koloru kwiatka, prawda?
I jak widzieliśmy w niektórych innych tytułach, na przykład, masz różne kwiaty i możesz je położyć na stole lub czymkolwiek innym, ale te kwiaty będą wszystkim, dla na przykład biały, różowy lub czerwony, dobrze?
W tym przypadku nie, możesz mieć tę grupę kwiatów tylko z jednym kwiatem w kolorze czerwonym, innym jeden w kolorze białym, drugi w różowym, trzeci w jeszcze innym, jakkolwiek chcesz."

"I myślę, że to niesamowite i da nam wiele możliwości w zakresie personalizacji i całego naszego otoczenia.
I nie wiem, na przykład, powiedziano mi, że będzie można dostosować, dla na przykład tatuaże postaci."

"Będziesz mógł dostosować prawie wszystko.
Dlatego na początku powiedziałem, że ta gra była oparta, oczywiście, na żywo funkcje symulacji, takie jak powiedziałem, poprzez różne zwykłe zadania i zwykłe rzeczy o czym wszyscy zapominamy grając w te tytuły."

"Ale kiedy tam są, zdajesz sobie sprawę i mówisz, hej, to jest fajne, ponieważ to jest po prostu jak w prawdziwym życiu i czuję się, jakbym grał w prawdziwym życiu.
Ale także, tylko z powodu tych rzeczy, można dostosować prawie wszystko i myślę, że To niesamowite."

"Z jednej strony, myślę, że to może być trochę ambitne i może to być trochę niebezpieczne, ponieważ jeśli spróbujesz dostosować wszystko do swoich potrzeb, możesz się znudzić lub zapomniałeś o rozgrywce, a może nie zwracasz na to uwagi, ponieważ są wiele rzeczy do dostosowania."

"Nie chcesz spędzić tylu godzin na dostosowywaniu jednego kwiatka, na przykład, jak już powiedziałem.
Ale jeśli chcesz, masz taką szansę.
Myślę, że nawet jeśli może to być ryzykowne, jeśli wiesz, co mam na myśli, nie ryzykowne samo w sobie, ponieważ Myślę, że to naprawdę fajne, ale właśnie z powodu tego, co powiedziałem, może być trochę ryzykowne."

"Ale jednocześnie myślę, że jest to naprawdę ambitne w dobry sposób i myślę, że może byłoby naprawdę, naprawdę fajne dla tych ludzi, którzy naprawdę chcą skupić się na personalizacji ponieważ jest wiele osób, które po prostu lubią dostosowywać swój własny dom do swoich potrzeb.
postacie, tło, historia, osobowość, et cetera, tak jak możemy to zrobić tutaj."

"I zapominają o rozgrywce, bo ich to nie obchodzi.
Chcą po prostu stworzyć życie i tło, które chcieli i tyle.
I myślę, że to też jest w porządku.
Warto, fajnie i oczywiście do zaakceptowania."

"Więc to by było na tyle.
Ogólnie będziemy mieli sporo opcji.
Jak już wspomniałem, będziemy mieli wiele możliwości dostosowywania.
A także, będziesz mógł grać w grę tak, jak chcesz, ponieważ wiemy, że czasami mamy ten pasek potrzeb, ok, kiedy gra powie nam, czy nasza postać jest głodna, jeśli nasza postać musi iść do toalety lub czegokolwiek innego, w porządku, lub jeśli jest znudzona, i tak dalej."

"Ale jeśli chcesz, i jak już powiedziałem, jeśli chcesz skupić się na przykład na dostosowywaniu albo nie przejmujesz się tą wymagającą funkcją i chcesz po prostu skupić się na swoim życiu.
własne życie i zapominając o podstawowych potrzebach i tym wszystkim, możesz po prostu oszukiwać, okej, i zmodyfikować te paski i po prostu zapomnieć o tych podstawowych potrzebach i skupić się na historii, która który chcesz utworzyć."

"Myślę, że to idealne rozwiązanie, ponieważ każdy gracz, każdy gracz symulacji życia chce po prostu grać inaczej, w tego typu gry.
Ta gra pozwala ci grać tak, jak chcesz, bez przenoszenia się do innej gry lub bez potrzeby lub zapominając o niektórych rzeczach, na których naprawdę chcesz się skupić."

"Myślę więc, że ta gra była pełna możliwości.
Ta gra była pełna funkcji dostosowywania i jest naprawdę obiecująca.
Byłem naprawdę zaskoczony ilością rzeczy, które można dostosować i ilością rzeczy, które można zrobić w tej grze w ogóle."

"Byłem naprawdę zaskoczony, cóż, całą mapą, okej, całą okolicą, mimo że to nie był kompletny, ok, ale pokazali mi mały sneak peek i wyglądało to naprawdę obiecujące, jak już powiedziałem, i myślę, że rozgrywka będzie naprawdę, naprawdę Fajne i warte uwagi, jeśli lubisz gry symulujące życie."

"Tak na poważnie, jeśli jesteś fanem gatunku, po prostu bądź na bieżąco, dodaj go do swojej listy życzeń, jeśli możesz, ponieważ ta gra będzie oszałamiająca, będzie zaskakująca i będzie zapowiada się obiecująco, jak już mówiłem.
Poważnie."

"A jeśli lubisz wszystkie funkcje dostosowywania w tych grach, pokochasz to, ponieważ wszystko skupia się na tym i na graniu tak, jak chcesz, co jest najważniejszą cechą tutaj, ok?
I to by było na tyle w ogólnym rozrachunku."

"Wiem, że dużo mówiłem o wszystkich rzeczach związanych z dostosowywaniem, ale zdecydowanie było to główna funkcja i myślę, że to niesamowite.
Więc proszę, cóż, wiem, że oglądałeś zwiastun tutaj w kółko ponownie, ale proszę, sprawdź to, przeczytaj wszystkie funkcje, wypróbuj, gdy będzie oficjalnie wydany, dodaj go do swojej listy życzeń, jeśli jesteś fanem gatunku, i mam nadzieję, że masz Podobały mi się moje własne wrażenia i całe to wyjaśnienie dotyczące funkcji gry."

"I cóż, dziękuję bardzo za przybycie.
Przypominam, że gra ukaże się podobno 5 marca 2024 roku na Wczesny dostęp i tylko na PC, a gra została stworzona i wydana przez Paradox.
I mam nadzieję, że filmik się podobał, wyjaśnienie, sama gra itd."

"Do zobaczenia w następnym filmie Game Reactor Gamescom Impressions.
Jak zawsze, bawcie się dobrze, uważajcie na siebie, uściski i buziaki dla wszystkich moich chłopaków.
Do zobaczenia wkrótce.
Do widzenia!"

Gamescom

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej