Polski
Gamereactor
Videos
Goat Simulator 3
HQ

Goat Simulator 3 Mobile (Gamescom 2023) - Nadchodzi kieszonkowe szaleństwo!

Wysoko oceniana kontynuacja jednej z najbardziej szalonych serii gier wideo w końcu pojawia się w przenośnej, kieszonkowej wersji, dzięki czemu możemy cieszyć się jej szalonymi wybrykami w dowolnym miejscu, czasie i jakkolwiek chcemy. Chcesz wiedzieć, co myśleliśmy o tej wersji, gdy wypróbowywaliśmy ją podczas Gamescom 2023? Obejrzyj nasz film!

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy i witajcie w zupełnie nowym, nie spodziewaliście się tego, zupełnie nowym Gamereactorze Gamescom Impressions, w którym dzisiaj, mimo że zakończyliśmy te filmy kilka tygodni temu.
temu, jesteśmy tutaj, aby ogłosić, że tak, dzisiaj, Goat Simulator 3 na urządzenia mobilne, został zapowiedziany i tak, graliśmy w niego na Gamescom 2023. Dlatego właśnie przesyłamy ten film dzisiaj, 25 października ponieważ została zapowiedziana dzisiaj i nie mogliśmy nic powiedzieć, ale wracamy ponownie do podzielić się z Wami naszymi wrażeniami z mobilnej wersji szalonego symulatora."

"No właśnie, symulacja, o tym porozmawiamy. Jeśli nie znacie głównego tytułu, tytułu, który o którym mówimy, był już dostępny na PC i konsolach, jeśli się nie mylę. Cóż, Goat Simulator 3 to trzecioosobowa gra przygodowa typu sandbox, w której stajesz się kozą, jeśli się tego nie spodziewałeś. I cóż, w zasadzie będziemy jeździć bez prawa jazdy, mordować kozy, powodować chaos, wykonywać dziwne zadania, odkrywać wiele dziwnych tajemnic i, cóż, być cały czas zaskakiwanym przez różne wydarzenia, które tam przeżyjemy. Tak, to co zwykle kozie rzeczy, nie? Co robisz jako koza? Po prostu wszystkie te rzeczy. Jeśli nie znasz tytułu, powinieneś wiedzieć, że te gry są, cóż, super szalonymi grami. Właściwie to główna gra, Goat Simulator, zaczęła się jako żart prima aprilisowy, ok? Pomysł po prostu wypalił podczas game jamu i w zasadzie to był prima aprilisowy żart. Ale, cóż, to było super fajne, ludziom bardzo się podobało i zdecydowali się kontynuować z tytułami. I w zasadzie to właśnie robimy od tamtego czasu."

"wydali Goat Simulator i odkąd wydali kolejne sequele, ok? Więc teraz znasz mniej więcej kontekst gry, na wypadek, gdybyś nie znał gry podstawowej lub gry w wersji na PC, teraz możemy powiedzieć, że tak, ten Goat Simulator 3 na urządzenia mobilne będzie wydany. Nie wiemy dokładnie kiedy, ale w pewnym momencie zostanie wydany na telefony komórkowe."

"Więc jaka jest główna różnica lub co nowego w tej wersji mobilnej? Czy będzie to ta sama gra, Rebecca? Nic nie wiemy. Okej, jestem tu, żeby powiedzieć ci te wszystkie rzeczy.
Nie martw się. Zasadniczo będziemy mieli dokładnie taką samą grę, ok? Nie chodzi o eksperymentowanie chodzi tylko o przeniesienie zabawy z wersji PC na urządzenia mobilne. Więc, w zasadzie, co znajdziemy w tej mobilnej wersji? Zasadniczo kozy. Tak, niespodzianka."

"Ten sam otwarty świat do eksploracji, ta sama mapa, te same wyzwania i sekrety do odkrycia tak samo jak w pecetowej i konsolowej wersji Goat Simulator 3, dobrze? Oczywiście znajdziemy chaos.
Znajdziemy chaos w pojedynkę lub z przyjacielem, ale tylko z przyjacielem, dobrze? Ponieważ to jest, powiedziałbym, jedyna różnica między wersją PC a wersją mobilną."

"W tym przypadku, w wersji mobilnej, po prostu będziemy mogli, cóż, po prostu będziemy mogli, przepraszam, po prostu będziemy mogli grać z jeszcze jednym znajomym i to była różnica między PC a wersją mobilną.
mobilnym, ponieważ na PC mogliśmy grać do czterech graczy, ok? Mogliśmy grać sami z trzema przyjaciółmi, a teraz możemy grać tylko z jeszcze jednym przez lokalną kooperację, ok? Ale to wciąż zabawne, ok? Mogę cię zapewnić. Właściwie to grałem z jednym członkiem zespołu deweloperskiego i było to super zabawnie było po prostu, cóż, zaszaleć i wprowadzić chaos do miasta i być zaskoczonym o szalonych rzeczy, które możesz zrobić jako koza, więc nie martw się o to. I cóż, co jeszcze możemy znaleźć w tej wersji? Zasadniczo, cóż, nawet jeśli możesz po prostu grać z przyjacielem, jak właśnie powiedziałem, możesz zerwać tę przyjaźń dzięki różnym mini-grom, które gra oferuje."

"do zaoferowania i w zasadzie po prostu, cóż, dostosuj swoją kozę, jak chcesz, baw się dobrze, ukończ misje, które chcesz, ukończ różne wyzwania z najlepszym wynikiem itp.
Ciesz się dziwną, szaloną, szaloną i przezabawną fizyką, którą oferuje gra i zasadniczo, jak już powiedziałem, dokładnie to samo doświadczenie, co na PC, ale na twoich telefonach komórkowych i tylko z jednym przyjacielem więcej zamiast trzech, maksymalnie trzech, ok? Ale muszę powiedzieć, że nawet jeśli, w moim przypadku, nie jestem aż tak zaznajomiony z grami mobilnymi. Zazwyczaj nie gram w gry mobilne ponieważ się nudzę lub, cóż, nie czuję się komfortowo itp. Ale muszę przyznać, że to tym razem grałem w tę grę oczywiście na telefonie komórkowym i było to naprawdę, naprawdę wygodne, wszystkie elementy sterujące i cała mechanika były naprawdę, naprawdę dobre na telefonie komórkowym, co było dla mnie zaskoczeniem, ponieważ, jak już mówiłem, nie jestem przyzwyczajony do grania w gry mobilne na smartfonie telefonie czy czymkolwiek innym. I to było pozytywne zaskoczenie, dobre zaskoczenie. I faktycznie zdecydowanie przypomina mi podstawową grę, oczywiście, ponieważ to ta sama gra. Ale tak, rzeczywiście, Grałem w to i jest to całkowicie to samo doświadczenie, ta sama misja, ponieważ ja nie czy pamiętasz, ale grałem w Goat Simulator 3 na PC. Nie wiem jak dawno temu, ale grałem w to kiedy został wydany, jak sądzę. I cóż, na Gamescom 2023 mogłem zagrać dokładnie w tę samą grę."

"te same misje, w które grałem na PC, gdy wersja PC została wydana. Więc tak, jeśli chcesz tego samego doświadczenia, ale w przenośny sposób, możesz je mieć dzięki tej mobilnej wersji. Więc jeśli twój pytanie brzmi, czy będę w stanie grać w to samo doświadczenie lub mieć to samo doświadczenie?
jako gracz PC? Tak, będziesz w stanie je mieć, ponieważ są dokładnie takie same. Gra działa doskonale. W ogóle nie lagowała, mimo że graliśmy w tym trybie multiplayer."

"Nie było żadnych opóźnień. Wszystko działało idealnie. I to było naprawdę, naprawdę zabawne doświadczenie na targach Gamescom 2023. Jeśli podobał ci się Goat Simulator 3 na PC lub konsolach, jeśli nie znasz tego tytułu, ale chcesz czegoś świeżego, chcesz czegoś dzikiego do grania na przykład z przyjacielem we własnym domu lub cokolwiek innego, to jest to naprawdę, naprawdę dobre Cóż, dobra gra do wypróbowania z przyjacielem i będziesz się dużo śmiać. To szalone."

"Nie oczekuj, że będzie super poważna czy cokolwiek. Nie oczekuj, że będzie miała jakikolwiek sens w tym, co robisz.
robisz. Po prostu baw się dobrze. Śmiało. Pośmiej się ze swoim przyjacielem i wypróbuj tę przenośną wersję, która wygląda naprawdę interesująco. Jak już mówiłem, ogólnie rzecz biorąc, powiedziałbym, że mój własny wrażenia były bardzo pozytywne, że nie spodziewałem się tego, że było to tak satysfakcjonujące pod względem sterowania, poruszania się itp., mimo że był to telefon komórkowy, o którym możesz pomyśleć, że być może nie jest wystarczający pod względem komponentów itp. I może być trochę opóźniony, ale tak nie było."

"I wszystkie elementy sterujące, wszystkie joysticki na ekranie, może pomyślisz też, że one mogą wydawać się nieco trudne, ale tak nie było. Więc w ogóle się nie martw. Jeśli chcesz tego samego doświadczenie lub chcesz odkryć to nowe doświadczenie na swoim telefonie komórkowym, to jest dla Ciebie idealnym wyborem. I nie wahaj się po prostu wypróbować, ponieważ nie zamierzasz nie pożałujesz. Działa idealnie. To była super zabawa. To było bardzo zabawne. I to jest szalona gra, którą zachęcam każdego do wypróbowania przynajmniej raz w życiu, ponieważ to jest, nie wiem, to jest jak wszystko, czego kiedykolwiek próbowałem. I zawsze sprawia, że się uśmiecham i śmieję się tak mocno bo to szalone. I wiem, że powtarzałem to słowo tak wiele razy, ale to moje własne."

"opis tej gry. Więc masz to. Więc, cóż, powiedziałbym, że to wszystko. To samo doświadczenie, z tym wyjątkiem, że zamiast do czterech graczy, tym razem będzie to do dwóch, dobrze, poprzez lokalną kooperację. Ale ogólnie rzecz biorąc, będzie to to samo doświadczenie w naprawdę wygodnym stylu.
i przenośny sposób dla Ciebie. Jak już mówiłem, nie mamy dokładnej daty, ale cóż, ale cóż, nie sądzę, że zajmie to aż tyle. Może w przyszłym roku. Nie wiem. Nie mam pomysłu, ale nie mamy jeszcze żadnej daty premiery. Ponownie zachęcam cię do wypróbowania tej gry opracowanej przez Coffee Stain North, okej, i do wypróbowania tej mobilnej wersji, która zostanie wydana wkrótce, powiedzmy, na iOS i Androida. Ok, więc proszę bardzo. Mam nadzieję, że wam się podobało. Mam nadzieję że będziesz mógł go wypróbować, gdy zostanie oficjalnie wydany. I mam nadzieję, że podobał ci się mój bardzo własny filmik z wrażeniami i do zobaczenia w następnym. Kto wie? Może mamy więcej niespodzianek i może mamy więcej tajnych ogłoszeń do omówienia tutaj, w tym filmie. Więc bądźcie czujni i zawsze zaglądajcie na naszą stronę gamereactor.yourdomainofchoice, aby dowiedzieć się wszystkiego o grach wideo, dobrze?
Dziękuję wam bardzo za obecność. Do zobaczenia w następnym wideo Game Reactor. Żegnajcie!"

Gamescom

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej